O nás

Služby čistenia a dezinfekcie ozónom ponúkame od roku 2016. Už od začiatku nášho podnikania sme stavili na profesionálnu techniku- laboratórne testované generátory ozónu a merače koncentrácie ozónu. Samozrejmosťou je pravidelné vzdelávanie a neustála výmena informácií s našim dodávateľom.

Vždy sa snažíme prispôsobiť našim klientom. Pracujeme 24 hodín denne, 7 dní v týždni. 

Od roku 2020 naše služby poskytujeme ako OzonEco cleaning s.r.o.

Referencie

Služby poskytujeme domácnostiam od jedného vozidla až po nadnárodné spoločnosti s rozsiahlymi priestormi niekoľko tisíc metrov štvorcových.  

Technológie

Na ozonizáciu používame výkonné profesionálne generátory ozónu riadené mikroprocesorom s možnosťou nepretržitej prevádzky. Ozón je produkovaný pomocou korónového výboja. Celkový výkon generátorov, ktoré sú pripravené na dezinfekciu je 300 000 mg/h. 

Účinky ozónu sú dosiahnuté iba jeho správnou koncentráciou, preto priebeh ozonizácie sledujeme a meriame špeciálnymi prístrojmi určenými na meranie množstva ozónu v ovzduší.   

Ku každej ozonizácii vieme vydať potvrdenie o jej priebehu.

Predaj generátorov

Od októbra 2020 ponúkame na predaj profesionálne priemyselné generátory ozónu. Na základe niekoľkoročných skúseností vieme naším klientom ponúknuť komplexné služby spojené s ich predajom. Na základe požiadaviek odporučíme vhodný generátor, alebo ich kombináciu. Vykonáme príslušné merania, zaškolenie personálnu a vytvoríme dezinfekčný ozonizačný plán.