Blog

Ozón je vynikajúcou a ekologickou voľbou na odstránenie zápachu. Odstraňuje zápach z potu, domácich zvierat, plesní, moču, po fajčení, z jedla, zápach zo šatní, toaliet, odpadkových miestností, klimatizácií a veľa ďalších zápachov.

Generátor ozónu DS-20-R patrí dlhodobo k našim najpredávanejším ozonizérom. Tak, ako všetky naše modely, je určený na prácu v nepretržitej prevádzke. Ozónový výkon tohto modelu je 20 g ozónu za hodinu. Konštrukcia generátora je z hliníka upraveného práškovou farbou. Ovládanie je poloautomatické s možnosťou naprogramovať pracovný čas. Funkcia vhodná...

Japonský vedci z Fujita Health University skúmali vplav ozónu na Covid-19. Podľa výskumu ozón likviduje nový koronavírus už pri nízkych koncentráciách, ktoré nie sú nebezpečné pre zdravého človeka. Pri koncentráciách 0,05 ppm - 1 ppm účinnosť vírusu poklesla o 90% pri 10 hodinovom pôsobení. Najúspešnejšia likvidácia vírusu sa ukázala pri vysokých...

Neustále sa snažíme zlepšovať a v súčasnosti používame profesionálne generátory ozónu s výkonom 207 000 mg/h. Dokážu pracovať nepretržite 24 hodín a okrem štandardnej certifikácie CE boli laboratórne testované na "ozónový" výkon.

Škôlka, predškolské zariadenie, detský bar, zábavný park, alebo detské kryté ihrisko sú miesta, kde sa deti môžu zabaviť, ale aj odísť choré. Na miestach, kde spoločne trávi čas veľa detí, je veľká šanca, najmä v období zvýšeného výskytu chorôb (september až apríl), že si dieťa so sebou odnesie aj nepríjemné ochorenie.